Loading . . .
5 עצות מין ללא כישלון לכל זוג

5 עצות מין ללא כישלון לכל זוג

בעולם מערכות היחסים, סקס הוא מקור לסקרנות אינסופית. לעתים קרובות, זוגות נופלים לתוך רוטציה שבמהלכה הם מרגישים בנוח ויכולים להפיק תועלת רבה מתיבול הדברים קצת. אם אתם מחפשים הדרכה לגבי מה בדיוק לעשות כדי לשפר את המצב במיטה, אנחנו דואגים לכם. הנה חמש עצות מיניות שיכולות להועיל לכל זוג.

1. לדבר על הפנטזיות שלך

ככל שאנו נוטים להרגיש יותר בנוח אחד עם השני עם הזמן, כך אנו הופכים אמיצים יותר בפנטזיות שלנו. אל תפחדו לבטא את הדברים השובבים שאתם מתים לנסות בחדר השינה. הן לא חייבות להיות סצנות קיצוניות של משחקי תפקידים; פנטזיה יכולה להיעשות גם באמצעות תרחישים סקסיים מסוימים או על ידי החדרת רגשות של רומנטיקה לתוך המעשה. שיתוף פנטזיות עם בן הזוג יכול להיות דרך מצוינת להיפתח אחד לשני ולחקור את הרצונות אחד של השני.

2. השתמש בצעצועים

צעצועי מין הפכו פופולריים יותר ויותר עם השנים – ולא בכדי. הם יכולים להיות דרך מהנה ומהנה לתבל כל רוט. החל משמנים וויברטורים וכלה באזיקים ונוצות, יש משהו לטעמו של כל אחד. חקר סוגים שונים של צעצועים יכול להיעשות בצורה הטובה ביותר כזוג, כפי שהוא מוביל להבנה טובה יותר של מה מדליק את השותף שלך. כמובן, חשוב לשמור על ראש פתוח ולא לדחוף את בן הזוג רחוק מדי מאזור הנוחות שלהם.

3. החליפו דברים

שגרות יכולות להיות מפתות מכיוון שהן מאפשרות לנו לחזות ולשלוט בהנאה שלנו. אבל מדי פעם, כדאי להכניס משהו חדש לתערובת. זה לא בהכרח אומר לזרוק את עצמך לתוך סשן BDSM (אלא אם כן אתה רוצה, כמובן). זה יכול להיות פשוט בדיוק כמו לשנות דברים במונחים של מיקומים או לעבור לאזור חדש של הבית. או שאתה יכול אפילו לנסות לתבל את הדברים עם משחק סקסי חדש כמו סטריפ פוקר.

4. משחק מקדים

למרות שההנאה במהלך סקס היא בהחלט על סוף המשחק, להגיע לשם יכול להיות מגרה באותה מידה. תרופות פרמצבטיות נוטות לעתים קרובות להיות תיקונים מהירים, ולכן השפעתן קצרת מועד. עם זאת, העוררות של האישה צריכה להיבנות באופן טבעי לאורך כל הפגישה, ולכן משחק מקדים הוא קריטי. אם אתם מחפשים טכניקות שיכניסו את בן או בת הזוג למצב רוח, שקלו לנסות סוגים שונים של נגיעות כמו ליטוף, ליקוק או הקנטה. קח זמן לבדוק עם השותף שלך במהלך הפגישה ולהתאים את הטכניקה שלך לפי הצורך.

5. מצאו סיפוק הדדי

escort4israel.com
המשפט הישן "זו המחשבה שקובעת" לא יכול היה להיות מתאים יותר מאשר כשמדובר במין. זה לא רק לעבור את התנועות; מדובר בהנאה הדדית אחד של השני. ניתן לעשות זאת על ידי וידוא שההנאה משותפת. אל תישארו ממוקדים רק בעצמכם. נשקו את בן או בת הזוג, קחו את הזמן, שימו לב לתגובות שלהם והתאימו את הטכניקה שלכם בהתאם להם. אתה צריך לכוון לסיפוק הדדי.

סקס הוא חיוני בכל מערכת יחסים. שמירה על דברים מעניינים בחדר השינה היא עניין של ניסוי וטעייה. לכן חשוב תמיד לשמור על ראש פתוח ולהיות מוכנים לחקור אפיקים שונים. כל עוד אתם מוכנים לדבר אחד עם השני, ליהנות זה מחברתו של זה, להתנסות ולתעדף סיפוק הדדי, אתם יכולים להיות בטוחים שיהיו לכם חיי מין מספקים. נסה את עצות המין האלה ואתה בטוח שיהיה לך זמן פרוע.

Previous post 10 כוכבות פורנו בולטות שכדאי להכיר
Next post ליהנות ממערכות יחסים אינטימיות יותר עם נערות ליווי